V soboto je na Dunaju potekal mednarodni atletski miting na katerem je nastopilo nekaj naših atletov.
Žan Ogrinc je nastopil prvič letos in si v teku na 400m z rezultatom 50,47 pritekel drugo mesto. Nina Turčin je nastopila v teku na 800m, kjer si je v solo teku (v svoji skupini) z rezultatom 2:15,36 pritekla skupno šesto mesto. V isti disciplini sta si nova osebna rekorda v dvorani pritekla Lukas Dovnik in Niko Špes. Lukas si je z 1:57,33 pritekel sedmo mesto, Niko pa z rezultatom 1:59,25 deveto mesto. Oskar Petak se je preizkusil v teku na 1500m, kjer si je z rezultatom 4:00,94 pritekel osmo mesto.
Iskrene čestitke vsem nastopajočim. 🙂




















V Novem mestu je v soboto, 14. 2. 2026, potekalo prvenstvo Slovenije v dvorani v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 in U12. Na finalno tekmovanje sta se uvrstila Tine Sitar in Žiga Kravanja.
Karolina Zbičajnik je v petek, 13. 2. 2026, uspešno nastopila na močnem mednarodnem mitingu v nemškem Erfurtu. V teku na 400m si je z rezultatom 54,89 pritekla šesto mesto.
