Naši atleti so včeraj uspešno nastopili na mitingu Budapest Open. Ajda Kaučič je bila hitra v teku na 200m, kjer je z rezultatom 25,17, za skoraj sekundo popravila osebni rekord v dvorani in si pritekla 4. mesto. Osebnega rekorda se je veselil tudi Dmytro Drebot, ki je nastopil v teku na 400m. Z rezultatom 54,56 si je pritekel 27. mesto. V isti disciplini je nastopila tudi Iva Turčin, ki si je z rezultatom 60,87 pritekla 13. mesto.
Vsem nastopajočim iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspehov v prihodnje. 🙂

Žan Ogrinc je nastopil prvič letos in si v teku na 1000m v kategoriji mlajših mladincev pritekel prepričljivo zmago. Z rezultatom 2:30,75 je postavil osebni rekord v dvorani, to pa je tudi nov najboljši dosežek v Sloveniji za mlajše in starejše mladince. Hiter je bil ponovno Žan Stajan, ki si je pritekel prepričljivo zmago v teku na 500m v kategoriji starejših mladincev. Z rezultatom 1:08,28 je postavil nov osebni rekord. Novega osebnega rekorda se je v teku na 1000m veselil tudi Matevž Petek, ki si je v teku na 1000m v kategoriji starejših mladincev z rezultatom 2:46,86, pritekel drugo mesto.




