Karolina Zbičajnik je v petek, 13. 2. 2026, uspešno nastopila na močnem mednarodnem mitingu v nemškem Erfurtu. V teku na 400m si je z rezultatom 54,89 pritekla šesto mesto.
Dan kasneje (14. 2. 2026) so na mitingu v Zagrebu nastopili trije naši atleti. Ajda Kaučič je bila hitra v teku na 300m, kjer si je z rezultatom 39,01 pritekla zmago in nov osebni rekord v dvorani. Jaka Svenšek je bil prav tako hiter v teku na 60m, kjer si je z rezultatom 6,97 pritekel drugo mesto. Dmytro Drebot je najprej nastopil v teku na 60m, kjer si je z novim osebnim rekordom 7,34 pritekel deseto mesto, v teku na 200m pa si je z rezultatom 23,28 pritekel šesto mesto.
Vsem nastopajočim iskreno čestitamo. 🙂


Komentarji