V Velenju je v četrtek in v petek potekalo finale Atletskega pokala Slovenije za člane in članice. V dobrih pogojih za tekmovanje so se dobro odrezali tudi naši atleti in atletinje, zato si poglejmo kako so se odrezali.

Tjaša Križan je v suvanju krogle s sunkom dolgim 13,71m osvojila drugo mesto in si okrog vratu nadela srebrno odličje. Ajda Kaučič si je v teku na 400m z rezultatom 56,61s pritekla peto mesto, isto uvrstitev si je v teku na 1500m s svojim najboljšim letošnjim rezultatom 4:05,55, pritekel Gregor Verbošt. Gregor je naslednji dan nastopil še v teku na 800m, kjer si je z rezultatom 1:58,27 pritekel svoj najboljši letošnji rezultat in sedmo mesto. Eva Skaza je nastopila v teku na 3000m, kjer si je s svojim najboljšim letošnjim rezultatom 11:36,74 pritekla sedmo mesto. Nika Kralj je nastopila v teku na 100m z ovirami, kjer si je z rezultatom 15,69s (+0,0m/s) pritekla osmo mesto. Zelo hitri so bili fantje v štafetnem teku 4x100m, kjer so si v postavi (Nick Dajčman, Rok Rozman Marinčič, Tim Oražem, Vito Zupanič) z rezultatom 43,49 pritekli peto mesto in krepko popravili klubski rekord.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspehov v prihodnje. :)