Tjaša Križan je bila včeraj gostja v informativni oddaji Televizije Maribor – Tele M. O čem je tekla beseda si lahko ogledate s klikom na —> ODDAJA TELE M. Ob tem je potrebno dodati, da so za Tjašo uspešna dvoranska tekmovanja in da je v soboto postala članska dvoranska državna prvakinja v suvanju krogle. Njen letošnji najboljši rezultat znaša 14,23m, kar pomeni, da je izpolnila enega od ciljev in sicer izpolnitev norme za nastop na poletni Univerzijadi, ki bo meseca avgusta na Kitajskem.

Cilji za letošnjo poletno sezono so še nekoliko višji, saj lahko od Tjaše pričakujemo izpolnitev norme za nastop na evropskem prvenstvu za mlajše člane (do 23 let). Norma za nastop znaša 14,50m, tekmovanje pa bo gostil norveški Bergen. Eden od ciljev je tudi sunek preko meje 15ih metrov. Glede na njeno trenutno pripravljenost in delo v zadnjih mesecih verjamemo v izpolnitev zadanih ciljev. Tjaša je že sedaj blizu in verjamemo, da bodo zadnji rezultati le dodatna vzpodbuda pri uresničevanju ciljev.