Včeraj je v Češči vasi potekal še drugi dan prvenstva Slovenije za člane in članice v dvorani. Naši atleti so na zadnjem dvoranskem dogodku v zimski sezoni prikazali odlične predstave in sobotnima kolajnama dodali tri nova odličja.

Tjaša Križan je včeraj po številnih pionirskih in mladinskih naslovih, prvič postala tudi članska državna prvakinja. Tjaša je bila letos iz tekme v tekmo boljša in njeni sunki so bili včeraj najboljši letos. Najdaljši je iz zadnje serije, ko je krogla pristala pri 13,88m. Še kar nekaj rezerve in zlata kolajna so zagotovo odlična popotnica za tekmovanja na prostem. Tilen Šimenko Lalič je še drugi dan zapored stopil na drugo stopničko. V teku na 800 metrov je z rezultatom 1:54,87 postal državni podprvak in si okrog vratu povsem zasluženo nadel srebrno odličje. Odlična je bila tudi moška štafeta 4x400m. Fantje so tekli hitro in zelo borbeno. V postavi (Alen Kolman, Tilen Šimenko Lalič, Matic Omulec, Tadej Verbošt) so dolgo tekli na samem vrhu in na koncu bili zelo blizu žlahtnejšemu odličju. Z rezultatom 3:26,33 so si pritekli bron in verjamemo, da so dobili motivacijo, da naslednjič naredijo korak naprej. Alen Kolman je pred štafetnim tekom odlično nastopil v teku na 200 metrov, kjer je z rezultatom 23,31s za dobre četrt sekunde popravil osebni rekord in si pritekel sedmo mesto. V teku na 200 metrov je nastopil tudi Taj Šinkovec, ki si je z rezultatom 24,99s pritekel 12. mesto.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo in jim želimo veliko zdravja in uspehov na tekmovanjih na prostem ;)