V Istanbulu je včeraj potekalo 25. Balkansko prvenstvo v dvorani za člane in članice. Na tekmovanju je za reprezentanco Slovenije nastopil tudi naš mladi sprinter Luka Popović Krajnc. Tek na 60 metrov je zaznamovala zelo močna konkurenca in odlični rezultati. Luka se je z rezultatom 7,22s približal osebnemu rekordu in si pritekel 21. mesto. Luki iskreno čestitamo za nastop in verjamemo, da mu bodo izkušnje iz tega tekmovanja v prihodnje pomagale pri še hitrejših tekih :)

Naslednji vikend je na sporedu še zadnje dejanje zimske dvoranske sezone. Luka in še drugih devet atletov in atletinj bo nastopilo na prvenstvu Slovenije za člane in članice, ki bo v Češči vasi pri Novem mestu. Vsem že sedaj želimo uspešne nastope in čim več novih najboljših dosežkov.