Naš atlet Tilen Šimenko Lalič se je tudi letos uvrstil v ožji izbor za atleta leta v kategoriji mlajših članov (U23). Tilen je bil v letošnji sezoni  v svoji kategoriji (mlajši člani) med najboljšimi posamezniki in se je povsem zasluženo uvrstil med kandidate za atleta leta. Naj vas spomnimo, da je lani prejel nagrado za tretje mesto v kategoriji starejših mladincev (U20). Tilen je v letošnji sezoni trikrat oblekel slovenski dres. Dvakrat je nastopil za mlajše člansko in enkrat za člansko reprezentanco Slovenije. Na Četveroboju mlajše članskih reprezentanc si je v Poljskem Krakovu pritekel 5. mesto, na Sredozemskem prvenstvu za mlajše člane si je v italijanskem Jesolu pritekel šesto mesto, na Balkanskem prvenstvu za člane pa si je v bolgarski Stari Zagori pritekel osmo mesto. Na vseh tekmovanjih je nastopil v teku na 800 metrov. Osvojil je tudi dva naslova državnega prvaka na prostem. Junija je postal mlajše članski državni prvak,  julija pa je postal še članski državni prvak v teku na 800 metrov. Za konec velja omeniti, da si je naš atlet na zadnjem tekmovanju na stezi v letošnjem letu pritekel osebni rekord in se z rezultatom 1:49,99 prvič spustil pod mejo 1:50. Tilnu iskreno čestitamo za letošnjo sezono in mu želimo, da bi mu atletski strokovnjaki namenili čim večje število točk :)