V petek in v soboto je v bolgarski Stari Zagori potekalo Balkansko prvenstvo za člane in članice. Kriterij za nastop na izredno močnem mednarodnem tekmovanju so izpolnili trije naši atleti in tako so v Bolgariji barve Slovenije predstavljali Tilen Šimenko Lalič, Tjaša Križan in Uroš Veselič. Na dvodnevnem tekmovanju smo lahko videli številne odlične nastope in zanimive boje, naši atleti pa so se odrezali takole.

Tilen je odlično nastopil v teku na 800 metrov, kjer si je v prvi skupini v solo teku s svojim najboljšim letošnjim rezultatom 1:50,63, pritekel skupno osmo mesto. Osma je bila v suvanju krogle tudi Tjaša, katere najdaljši sunek je meril 12,79m. Uroš je v skoku v višino uspešno preskočil 195cm in osvojil 14. mesto.

Vsem trem iskreno čestitamo za nastope v slovenskem dresu in jim želimo veliko uspehov v prihodnje ;)