Na redni letni skupščini, ki je potekala v petek, 30.3.2018, smo izvolili novega predsednika kluba. Nov predsednik je postal Lado Mesarič, ki je bil do sedaj v vlogi podpredsednika. Lado je dolgoletni atletski trener in je v atletiki že od leta 1979. Na svoji atletski poti je treniral številne uspešne atlete, ki so nastopili tudi na največjih tekmovanjih, med drugim pa je bil tudi nacionalni trener za šprint in ovire, nacionalni trener za mnogoboj in član strokovnega sveta Atletske zveze Slovenije. Dosedanji predsednik, Domen Žnidarič, bo kot član UO ostal vpet v delovanje kluba, ob tej priložnosti pa bi se mu radi zahvalili za vodenje kluba v preteklih letih. Funkcijo podpredsednika je prevzel Aleš Križan, vsem vodilnim pa želimo veliko uspeha in energije pri vodenju našega športnega kolektiva. :)